Заробляйте більше з
популярною системою

Ігрові автомати Чемпіон

Як використовувати
Чемпіон Казіно?
відправте заявку і дізнайтеся всі
умови співпраці
Згенерувати демо код
00-00-00-00-00-00-00
Особистий кабінет для управління кодом

Варіанти завантаження

Windows

Linux

Android

IOS

Дізнатися про умови співпраці
Хочете дізнатися більше про особливості софта «Champion Сlub» для гральних закладів, його специфікації, умови співпраці, безпеки використання?
Зв'яжіться з розробником вже зараз і отримаєте детальну консультацію і можливість прямо сьогодні протестувати систему.

Гральні автомати Champion

Champion Club - ігрові автомати нового зразка, реалізовані на базі гемблінг платформи від клубної версії Чемпіона. Такі ігрові автомати доступні онлайн і відрізняються системою персонального управління, де кожен гравець отримує роль адміністратора. Отже, автомати Чемпіон є гнучким продуктом, оптимізованого під потреби азартного ринку, що відповідає законодавству країни гравця і територіального розташування серверів.

Переваги ігрових автоматів Чемпіон

Гральні автомати Чемпіон створені на базі найпопулярнішою платформи, яка захищена від Хард-, Софт-Форк. Імовірність використання логотипу для популяризації інших казино повністю виключається, а рахунки гравців знаходяться в безпеці, незалежно від обраного пристрою для авторизації, ігровий сесії. До решти локальним особливостей варто віднести:

  1. наявність браузерної версії і додатки для мобільних пристроїв;
  2. завантаження автомата через сертифікований Орка плеєр;
  3. інтеграція перевіреної платіжної системи (доступ до використання криптовалюта);
  4. регулярний переклад слотів в HD формат;
  5. демо режим для тестування можливостей клубу.

Де скачати автомати?

Завантажити додаток iconnect для установки можна на нашому сайті, попередньо пройшовши швидку реєстрацію. Нами не використовується стара версія програми. Отже, система регулярно отримує пакети оновлень. Кожне оновлення може бути встановлено автоматично або за погодженням з користувачем.

У чому відмінність від інших автоматів?

Кожному новому гравцю пропонується не тільки продукт професійного рівня, але і ряд унікальних бонусів. Останні з мінімальним порогом відіграшу стануть ідеальним стартовим капіталом для ознайомлення з автоматами, вибором конкретної стратегії гри на множення комбінацій. Варто зазначити, що ми використовуємо тільки оригінальний Чемпіон.

Зручна та швидка онлайн-форма для поповнення